30% تخفیف ویژه به مناسبت عید سعید‌ فطر

30% تخفیف ویژه 

به مناسبت عید سعید‌ فطر

برای تمامی سرویس های میزبانی وب (هاست)

کد تخفیف : fetr99

اعتبار تا تاریخ : ۶ خرداد

تخفیف ویژه به مناسبت شروع ماه مبارک رمضان

 20% تخفیف ویژه

به مناسبت شروع ماه مبارک رمضان

برای تمامی سرویس های میزبانی وب (هاست)

کد تخفیف : ramazan99

اعتبار تا تاریخ : ۱۵ اردیبهشت

تخفیف ویژه به مناسبت سال جدید 1399

با سلام و احترام , ضمن تبریک فرارسیدن بهار و عید باستانی نوروز خدمت شما کاربر گرامی به اطلاع می رساند پاسارگاد وب تخفیف هایی به شرح ذیل به کاربران و همراهان همیشگی پاسارگاد وب در ایام نوروز ... بیشتر »

تخفیف ویژه به مناسبت شب یلدا

با سلام چه سخاوتمند است پاییز که شکوه بلندترین شبش را عاشقانه پیشکش تولد زمستان کرد زمستانتان سفید و سلامت  یلدا  ۱۳۹۸ مبارک ! تخفیف ویژه 60% پاسارگاد وب به مناسبت شب یلدا برای تمامی سرویس ... بیشتر »

تخفیف ویژه پاییزی پاسارگاد وب

با  سلام جشنواره پاییزی  پاسارگاد وب کد تخفیف زیر برای تمامی سرویس های میزبانی  (هاست ابری - هاست حرفه ای ابری - هاست وردپرس - هاست حرفه ای ویندوز ) به صورت سفارش سالانه  و 6 ماهه قابل استفاده و ... بیشتر »

انتقال سرورهاست های حرفه ای به سرور جدید

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز پاسارگاد وب به اطلاع میرساند : به منظور ارائه خدمات میزبانی  بهتر، سرور جدید وقدرتمند تر آماده  گردیده است. دقت داشته باشید سایت ها در زمان انتقال به صورت کامل ... بیشتر »

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از خدمات این سایت منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد. بدیهی است که شرکت در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی را بعهده نمی ... بیشتر »